Raduta ICM CDB

5.Den na Raduta ICM

22.9.2010 NOVINKA 5. Den, Trvalý odkaz

Večer začal velmi nepříjemně, kdy teplota spadla z 25°C na 8°C !!! Byl to pro nás teplotní šok, po hodině, kdy jme se hodně oblékli, jsme každý utekli do bivaku a zavrtali se do spacáku. Tam bylo dobře a krom ojedinělého záběru od cejna se celou noc nic nedělo. Všude bylo zvláštní ticho a ryby nikomu v okolí nebraly. Ráno bylo velmi chladné a hodně mokré. Sousedi na mělčině (viz foto) ulovili Amura, kteří se zdržují jen na těchto místech. U nás je hloubka kolem 3 metrů (taková vana) a krom cejnů se vůbec nic neukazuje.

Sousedi zleva nás pěkně odřízli, ale vše je o štěstí a losu, a to jsme neměli. Ale pořád se snažíme i z tohoto místa vytěžit maximu, kdy Lojza pořád něco zkouší - aspoň toho Amura, kdyby se podařilo chytit. Zatím se pořád nevzdáváme a jen se prokousáváme přes cejny (těch je tady mraky)...Dopoledne začalo stoupat sluníčko na obzor a vzduch se velmi rychle oteploval. Od 10 hodin bylo až do večera velmi nepříjemně, kdy bylo 26°C a skoro nepofukoval žádný vítr... "ohnivé peklo " na zemi..

Krom cejnů ryby stávkovaly... Odpoledne jsme si zpestřili úlovkem úžovky a až do večera zase nic, zezadu krávy a z vody cejni, jediný celodenní obrázek. Sedíme pod deštníkem a mícháme koule a jiné pochutiny na večer, kdy začíná ve všech sektorech hromadné krmení... 

Doufáme, že aspoň tuto noc něco příjde...

Průměrná známka: 2,45

Komentář ke článku (0)

MENU